Ankara Doğum Paketleri 2020 - Doç. Dr. Nermin Köşüş - Doç. Dr. Aydın Köşüş


ankara doğum paketleri

Ankara doğum paketleri 2020 yılında da hastalara önemli avantajlar sağlamaya devam ediyor. Ankara doğum paketi fiyatları 2020 yılında makul düzeylerde artmıştır. Doğum paketi düşündüğünüzde içeriğini mutlaka sorgulayınız. İçeriği geniş olan doğum paketlerini seçmeniz sizin için daha avantajlı olacaktır. Ankara doğum paketi fiyatları 2020 detayları için bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Doğum Paketleri 2020 önemli avantajlar sunuyor.


Her çiftin hayali sağlıklı bir gebelik sonrası sağlıklı bir bebeğe kavuşmaktır. Gebelik takibinin düzenli bir şekilde yapılması sağlıklı bir gebelik için oldukça önemlidir. Özellikle gebelik öncesi muayene gebeliğe başlamadan önce tesbit edilen problemlerin tedavi edilmesi ve gebeliğin bu problemlerden etkilenmemesi açısından oldukça önemlidir.

Gebelik takibi sırasında özel hastanelerde yada muayenehanelerde, bulundukları şehire, semte yada merkezin derecesine göre hastalardan değişik miktarlarda muayene ücreti talep edilmektedir. Muayene ücretinin yanında gebelikte yapılan testler önemli bir maliyete neden olmaktadır. Hastalardan gebeliğin 30- 32. haftasına kadar ayda bir muayene ücreti talep edilmektedir. Bu haftadan sonra muayene sıklığı 2 haftaya, 38 haftadan sonra ise haftada bire inmektedir. Bu muayenelerin neredeyse tamamında bazı kan ve idrar testleri yapılmaktadır.

Gebeliğin başında gebeliğe engel bir problem olup olmadığını araştırmak amacıyla yoğun bir kan testi ve idrar testi yapılmaktadır. Gebelik 3 aylık iken ikili test, 4 aylık iken üçlü yada dörtlü test yapılmaktadır. Beşinci ayda detaylı ultrason, altıncı ayda şeker yükleme testi uygulanır. Yedinci aydan itibaren bebeğin kalp grafileri çekilmeye başlar. Doğuma yakın dönemde gebeliğin son durumunu görmek için yine kan testleri tekrarlanır.

Doğum paketinde sunulan hizmetler aynı olsa da bu imkanları sunan merkezlere göre muayene ve testlerin fiyatları oldukça farklılık göstermektedir. Oluşan yüksek fiyatları düşürmek ve hastalara daha ekonomik fiyatlar sunmak için bazı merkezlerde doğum paketi uygulaması yapılmaktadır.

Tüm Türkiyede farklı merkezlerde bu hizmete ulaşmak mümkündür. Ancak doğum paketi fiyatları ankara da diğer şehirlere göre daha avantajlıdır.

Doğum paketleri neleri içeriyor?


Doğum paketleri kapsamında kişiler için farklı alternatifler söz konusu olabilir. Bu bakımdan kişiler doğum paketleri için öncelikli olarak internet üzerinden araştırma yapmayı ihmal etmemelidir.

Doğum paketleri adı altında sadece doğumu içeren paketler yada gebeliğin başından itibaren gebelik takibi ve doğumun birlikte olduğu paketler sunulabilmektedir. Hastaların bu noktada doğum paketi yaptıracakları merkezle detaylı bir şekilde görüşmeleri daha sonra oluşabilecek rahatsızlıkları ortadan kaldıracaktır.

Anlaşmalı olduğumuz hastanelerde doğum paketi uygulaması yapılmaktadır. Doğum paketinin içinde:
- doğumdan veya sezaryenden 1 hafta önce yapılan testler,
- gerekirse Anestezi Dr. muayenesi
- doğum veya sezaryen ücreti,
- anestezi ücreti
- 2 gündüz- 1 gece yatak ücreti,
- hastanede bu sürede takılan serumlar ve kullanılan ilaçlar,
- doğum sonrası bebeğin çocuk doktoru tarafından yapılan ilk muayenesi,
- bebeğin ilk bakımı ve aşıları vardır.
- Bebek için yenidoğan yoğum bakım ihtiyacı olursa bu hizmet ücretsizdir.
- Doğum sonrası annenin yapılan ilk kontrolü de (1 hf-10 gün sonra) doğum paketine dahildir.
Hastanede bunun dışında fazladan kalınan her gün için günlük yatak ücreti ve ekstra kalınan günde kullanılan serum-ilaçların ücreti alınır.
Bu paket normal doğum ve/veya standart sezaryen için geçerlidir. Gebelik takibini içermemektedir. Bazı özel durumlarda (tansiyon yükselmesi, doğum süresinin uzaması, vb), uzun süre hastanede yatış gerektirebilecek riskli hastalarda yada sezaryen esnasında ek başka cerrahi uygulanacak hastalarda (myom-kist çıkarılması, tüplerin bağlanması vb) paket fiyatı değişebilir.

Doğum paketleri neden seçilmelidir?


Doğum paketleri gebeliğin başından itibaren ödenecek ücretlerin netleşmesini, hastanın kafasında herhangi bir soru kalmamasını ve stressiz, rahat bir gebelik geçirmesini sağlayacaktır. Doğum paketleri sayesinde gebelik takibi sırasında çıkabilecek pürüzler gebelik başından itibaren giderilmiş olacaktır. Hastanın ekonomik açıdan rahatlaması sadece gebeliğine odaklanmasını ve gebelik sürecinin daha sağlıklı devam etmesini sağlayacaktır.

Ankara doğum paketi fiyatları 2020 nasıldır?


Ankara doğum paketi fiyatları 2020, Ankara özel hastane doğum ücretlerine, muayene ve tetkik ücretlerine göre şekillendirilmektedir. Ayrıca paketin içeriği fiyatın belirlenmesinde önemli etkenlerdendir. Merkezden merkeze paket içerikleri ve fiyatları değişmektedir. Bu nedenle paket yaptırmayı düşündüğünüz merkezle paket içeriğinin detaylarını ayrıntılı bir şekilde görüşünüz.

Ankara doğum fiyatları 2020, ankara doğum paketi fiyatları 2020 konusunda bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.


dogum paketleri

Bu doğum paketi doğum zamanı yaklaşmış gebeler içindir...


Tüm gebelerimiz dilerse bu doğum paketinden faydalanabilirler.

Bu pakette yatış öncesi preop testler ve anestezi muayenesi, normal doğum veya sezaryen operasyonu, hastanedeki 1 günlük yatış, uygulanan tedaviler, bebeğin ilk muayenesi ve hastanede alınan ilk topuk kanı bulunmaktadır. Gebelik muayene ücretleri ve takip esnasında yapılan testler pu pakete dahil değildir.

dogum paketi fiyatları

Sadece Doğum Paketimiz

Doğum paketimizin fiyatı konusunda 0312 2858588 nolu telefondan görüşebilirsiniz.

Ankara Doğum Paketleri ile ilgili makalemizi okumak için tıklayınız.

Jinekolojik Check Up Paketleri ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.


Ankara Jinekolog İletişim Bilgileri

Telefon:(312)285-85-88
Email: nerminkosus@gmail.com
Website: www.drnerminkosus.com

Ankara Ticaret Merkezi,
Kızılırmak Mah,
1450 sok,
B Blok No:4,
Çukurambar/Çankaya,
ANKARA

Ankara Kadın Doğum Uzmanı Web Sitelerimiz

www.aydinkosus.com

www.jinekologankara.com

www.ankaratupbebekuzmanlari.com