Doç. Dr. Nermin Köşüş - Doç. Dr. Aydın Köşüş
2019

Ankarada jinekolog (kadın doğum uzmanı) olarak çalışan Doç. Dr. Nermin Köşüş Çankayada Çukurambar semtinde Ankara Ticaret Merkezindeki muayenehanesinde hastalarına hizmet vermektedir. Gebelik takibi, doğum, sezaryen, tüp bebek, aşılama, laparoskopik ve histeroskopik ameliyatlar başlıca ilgi alanlarını oluşturmaktadır.

YOUTUBE KANALIMIZ

JİNEKOLOJİK CHECK UP PAKETLERİ

Doç. Dr. Nermin Köşüş - Doç. Dr. Aydın Köşüş
2019

Kadınlar için jinekolojik muayene oldukça önemlidir. Bu nedenle oluşturulan jinekolojik check up paketlerimiz mevcuttur. Gebelik öncesi check up, 40 yaş öncesi jinekolojik check up ve 40 yaş sonrası jinekolojik check up paketlerimiz hakkında bilgi almak için 0312 285 85 88 den bize ulaşabilirsiniz. Bu paketlere oldukça uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

YOUTUBE KANALIMIZ

SERVİKAL (RAHİM AĞZI) YETMEZLİK

Doç. Dr. Nermin Köşüş - Doç. Dr. Aydın Köşüş
2019

Servikal yetmezlik (rahim ağzı yetmezliği) erken doğumun önemli nedenlerinden biridir. Ağrısız rahim ağzı açılması neticesinde erken doğum gerçekleşir. Tanısı ultrason takipleri ile konur. Erken doğumun önlenmesi amacıyla bu hastalarda rahim ağzına dikiş konulabilir (servikal serklaj) yada değişik ilaç tedavileri ile gebelik süresi uzatılmaya çalışılabilir.

YOUTUBE KANALIMIZ

Ankara Jinekolog İletişim Bilgileri

Telefon:(312)285-85-88
Email: nerminkosus@gmail.com
Website: www.drnerminkosus.com

Ankara Ticaret Merkezi,
Kızılırmak Mah,
1450 sok,
B Blok No:4,
Çukurambar/Çankaya,
ANKARA

Ankara Kadın Doğum Uzmanı Web Sitelerimiz

www.aydinkosus.com

www.jinekologankara.com

www.ankaratupbebekuzmanlari.com