G Noktası Büyütme Ankara

  G noktası büyütme Ankara, vajinanın girişinden bir kaç cm içeride yer alan G noktasının (G spot) dolgunlaştırılmasıdır. Vajina ön duvarında bulunan G noktası sinirlerin yoğun olduğu, hafif kabarık olan bölgedir. Cinsel birliktelik ya da mastürbasyon sırasında uyarılarak kadınların orgazma ulaşmasını sağlar. G noktası bazı kadınlarda daha belirgin iken, bazı kadınlarda çeşitli nedenlere bağlı olarak silinmiş olabilir. G noktasının belirgin olması cinsel ilişki sırasında kadınların daha çok uyarılmasını sağlayacağından, bazı kadınlar G noktası büyütme işlemine başvurabilmektedir. Ankara G Noktası büyütme fiyatları hakkında daha fazla bilgi için Doç. Dr. Nermin Köşüş ile iletişime geçebilirsiniz.

  G Noktası Büyütme Ankara (G Shot) Nedir?

  G noktası büyütme işlemi, vajina ön duvarında bulunan ve G noktası adıyla bilinen bölgenin dolgu maddesiyle büyütülmesi işlemidir. G noktası, sinir ağlarını içeren bir bölge olduğu için kadınların cinsel ilişkide zevk almasını sağlar. G noktasının çeşitli nedenlere bağlı olarak silinmesi, penisin hissedilmesini azaltacağından kadınların cinsel doyuma ulaşmasını engeller. Bu durumda bölgeye dolgu maddesi enjekte edilir ve bölgenin belirginleşmesi sağlanır.

  G Noktası Nedir?

  G Noktası vajinanın yaklaşık 3-4 cm içerisinde yer alan ve yoğun sinir ağı içeren bölgedir. Cinsel ilişki sırasında uyarılarak kadının orgazm olmasını sağlar. Vajenin diğer kısımlarına göre daha kabarık olan bu bölge, bazı kadınlar tarafından elle hissedilirken bazıları tarafından hissedilmez. G noktasının dolgun olması, penisin vajinaya daha rahat sürtünmesini sağlar. Böylece kadınların cinsel doyuma ulaşması kolaylaşır.

  Ankara G Noktası Büyütme Kime Uygulanır?

  G noktasının yapısı kişiden kişiye değişiklik gösterir. Küçük ve silik G noktasına sahip olan kadınlarda cinsel doyumun sıklığı ve süresi uzar. Bu bölgenin dolgun olması kadınların cinsel ilişkiden aldığı orgazmı kolaylaştırır. Cinsel ilişki sırasında aldığı zevki yeterli bulmayan ve daha kaliteli orgazm yaşamak isteyen, her erişkin kadın G noktası büyütme uygulamasına başvurabilir.

  G Noktası Büyütme Hangi Durumlarda Uygulanır?

  Erojen bir bölge olan G noktasının silik ya da küçük olması kadınların orgazm olmasını zorlaştırır. Orgazm olamama hali (anorgazmi) çiftler arasında cinsel doyuma ulaşmayı engelleyen temel sorunlardan biridir. Cinsel hazzın duyulmasında, partnerleri ile uyum sağlayamayan kadınlar G noktası büyütme uygulamasına başvurabilirler. Ayrıca cinsel birliktelik sırasında daha şiddetli orgazm yaşamak isteyen kadınlar da G noktası büyütme işlemine başvurabilirler.

  G Noktası Neden Silinir?

  G noktası klitoristen sonra, kadının cinsel olarak uyarılmasını sağlayan en duyarlı bölgelerden biridir. Vajen içerisinde yer alır. Hormonal nedenlere, doğumlara ve yaşlanmaya bağlı olarak, G noktası zaman içinde silinebilir. Bu durumda cinsel uyarılma azalır ve G noktasının belirgin hale getirilmesine ihtiyaç duyulur.

  G Noktası Büyütme Ankara Nasıl Yapılır?

  G Noktası büyütme işlemi sırasında bölge lokâl anesteziyle uyuşturulur. Muayene ile tespit edilen G noktası üzerine hasta için en uygun olan dolgu maddesi enjekte edilir. Dolgu maddesi olarak hyaluronik asit, yağ dolgusu veya PRP kullanılır. Ortalama 5-10 dakika süren işlem sonrası kadınlar gündelik hayatlarına kaldığı yerden devam edebilirler. İşlem sonrasında bölgede herhangi bir ağrı oluşması beklenmez.

  G Noktası Büyütme Kalıcı Mıdır?

  G noktası büyütme işleminde hasta için uygun olan dolgu maddesi bölgeye enjekte edilir. Belirginleşen G noktasında biriken dolgu zaman içinde vücut tarafından emilir. G noktasındaki dolgunluk, kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 6 ay sürer. Bu süre sonunda isteğe bağlı olarak bölgeye yeniden dolgu yapılabilir.

  G Noktası Büyütme Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

  G noktası büyütme işlemi sırasında kişiye lokâl anestezi uygulandığından, kişi aynı gün taburcu edilir. İşlem sonrasında kişi aynı gün cinsel birliktelik yaşayabilir. Bölgeye lazer epilasyon ya da genital estetik uygulamalar yaptırılmasında herhangi bir sakınca yoktur.

  Ankara G Noktası Büyütme Fiyat 2021

  G noktası büyütme ülkemizde giderek yaygınlaşan bir uygulamadır. Cinsel ilişki sırasında orgazm olma zorluğu yaşayan ya da cinsel ilişkiden daha fazla haz almak isteyen her kadın G noktası büyütme işlemine başvurabilir. İşlem öncesinde kişi jinekolojik olarak muayene edilir ve kişinin cinsel öyküsü alınır. Ankara G noktası büyütme fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için kliniğimizi arayarak Doç. Dr. Nermin Köşüş ile iletişime geçebilirsiniz.