O Noktası Büyütme (O-Shot) Ankara

  O noktası büyütme Ankara ya da bilinen adıyla O-shot, kadının cinsel birliktelik sırasında aldığı zevki artırmak için uygulanan genital estetik işlemidir. Bu yöntemle vajinal dokuların sıkılaştırılıp güçlendirilmesi amaçlanır. İşlem sırasında kişinin kendi kanındaki onarıcı hücreler vajina içinde orgazmı etkileyen belirli bölgelere enjekte edilir. Böylece yıpranmış sinir hücreleri onarılır ve cinsel birleşmeden alınan haz artar. Ankara O noktası büyütme işlemi ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için Doç. Dr. Nermin Köşüş ile iletişime geçebilirsiniz.

  O Noktası Büyütme Ankara (O-Shot) Nedir?

  O noktası kadınların cinsellikten duyduğu hazzı arttırmak için vajinal dokuların onarılmasını sağlayan genital estetik uygulamasıdır. G noktası büyütme işlemiyle karıştırılabilen bu uygulama yöntem olarak G noktası büyütme işlemine benzese de enjekte sırasında kullanılan maddenin içeriği ve enjeksiyon yeri nedeniyle farklılık gösterir. G noktası büyütme işleminde dolgu maddesi olarak hyaluronik asit ya da yağ dolgusu kullanılırken, O-shot yani O noktası büyütme işleminde PRP (Platelet Rich Plasma) yöntemiyle kişinin kendi kanından elde edilen plazma kullanılır.

  G Noktası Büyütme ile O Noktası Büyütme Arasındaki Farklar Nelerdir?

  G noktası büyütme işlemi doğrudan vajinanın iç kısmında bulunan G noktasına uygulanır. Ancak O noktası büyütme işlemi spesifik bir noktayı hedef almak yerine vajinanın cinsel uyarılmayı arttıran bölgelerini hedef alır. Bunun yanı sıra G noktası büyütme işleminde genelde deri altına yağ ya da hyaluronik asit enjekte edilir. Ancak O noktası büyütme işleminde kişinin kendi kanından elde edilen yoğunlaştırılmış plazm kullanılır. Her ikisi de cinsel hazzın arttırılması için kullanılan işlemler olduğu için sıklıkla karıştırılan bu iki uygulamanın birbirinden farklı işlemler olduğu bilinmelidir.

  Ankara O Noktası Büyütme Kime Uygulanır?

  Cinsel problemler arasında en yaygın sorunlardan biri anorgazmi yani orgazm olamama durumudur. Anorgazmi yaşayan kadınlar O noktası büyütme işlemi ile sorunlarına çözüm bulabilirler. O noktası büyütme 18 yaşını doldurmuş her kadına uygulanabilmektedir. Herhangi bir sağlık problemi olmadığı takdirde uygulamadan doğacak bir yan etki beklenmez. O noktası büyütme genellikle iri bebek doğurmuş ya da doğuma ve yaşa bağlı olarak vajina dokuları yıpranmış olan kadınlara uygulanır. Genellikle O noktası büyütme işlemine başvuran kişilerin 35 yaş üzeri ve doğum yapan kadınlar olduğu bilinir. İşlem sonrası oluşabilecek gebelik durumu üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi bulunmamaktadır.

  O Noktası Büyütme Hangi Durumlarda Uygulanır?

  Orgazm olamama durumu O noktası büyütme işlemine ihtiyaç duyulan, en yaygın problemler arasında gelir. Doğum ya da yaşın ilerlemesi gibi faktörlere bağlı olarak vajinal dokular yıpranarak sarkar. Zaman içinde bu bölgede hissedilen cinsel haz azalır ve müdahale ihtiyacı doğar. Bazı hallerde kadınlar yapısal nedenlere bağlı olarak daha esnek vajina dokusuna sahip olabilir. Bu durumda O noktası büyütme işlemi vajina yapısında toparlanma sağlayacaktır. Benzer şekilde vajinal kuruluk problemi yaşayan kadınlar da sorunun çözümü için O noktası büyütme yöntemine başvurabilir. Doğuma bağlı oluşan kronik ağrı şikâyetlerinin giderilmesinde de yine O noktası büyütme işlemi etkilidir.

  O Noktası Büyütme Ankara Nasıl Yapılır?

  O noktası büyütme işlemi diğer genital estetik uygulamalara göre nispeten daha güvenilir bir uygulamadır. İşlem sırasında kişinin kendi kanından alınan onarıcı hücrelerin kullanılması nedeniyle birçok hasta tarafından tercih edilmektedir. Uygulama öncesinde hastadan kan örneği alınır ve alınan örnek laboratuvar ortamında ayrıştırılır. Kan örneğinden elde edilen onarıcı hücreler yoğunlaştırılarak vajinanın belirli bölgelerine enjekte edilir. Enjeksiyon için kadının cinsel yönden uyarılmasını sağlayan sinirlerin en yoğun olduğu bölgeler seçilir. İşlem sonrasında kendi onarıcı hücreleriyle gençleşen vajina dokuları sıkılaşmaya başlar. Bu sayede kadının ve dolaylı olarak erkeğin cinsellikten aldığı doyum artar.

  O Noktası Büyütme Ankara (O-Shot) Fiyatları 2021

  O-Shot yani O noktası büyütme günümüzde giderek daha çok kadın tarafından tercih edilmektedir. Bu yöntemle, kişinin kendi kanında bulunan onarıcı hücreler vajina dokularına uygulanır ve vajina dokusu gençleşir. Yenilenmiş sinir hücrelerinin cinsellik sırasında uyarılması artar. Böylece, orgazm noktasına ulaşamayan birçok kadının cinsel yaşamında önemli ölçüde iyileşme görülür. Düşük riskli bir uygulama olmasına rağmen işlem sırasında veya sonrasında olası bir yan etki ile karşılaşmamak için uzman bir doktor tarafından yapılmalıdır. Ankara G noktası büyütme fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için kliniğimizi arayarak Doç. Dr. Nermin Köşüş ile iletişime geçebilirsiniz.